درباره ما !

Sample Image

 

 

 

 

شرکت، آرایه سبز گل آذین به فعالیت در زمینه‌ طراحی، ساخت و برپایی مجموعه‌های فضای سبز داخلی (کنسولهای سبز) مشغول بوده و با کمک متخصصان و پیمانکاران حوزه‌های مختلف خود، سعی در انجام موثر فعالیت‌های مورد نظر را دارد. بررسی، تحقیق و استفاده همه جانبه از ظرفیت‌های علمی و فنی گروه جهت بالابردن کیفیت طراحی و ارائه خدمات، از ویژگیهای شرکت آرایه سبز گل آذین می‌باشد.

رویکرد همیشگی مسئولان و دست اندرکاران شرکت آرایه سبز گل آذین ایجاد فضای کاری متناسب با سطح نیازمندی‌های مورد تقاضا می‌باشد و در این راستا با بهینه کردن هزینه‌ها، سطح جدیدی از نیازمندیها را برای شما تعریف نماید

موقعیت

آدرس شرکت : البرز - فردیس -انتهای کانال غربی- خیابان شهید زارع - خیابان ارمغان سوم - پلاک 5 - کدپستی: 3179684789

Sample Image

چرا آرایه سبز گل آذین ؟

Sample Image

طراحی

طراحی منحصر به فرد و ویژه برای هر کاربری با توجه به نیازهای مورد نظر و در خور مشتری. همراه با استفاده حداکثری از فضای سبز طبیعی.

Sample Image

ساخت

ساخت تمامی قطعات و لوازم قبل از اجرا بصورت دقیق و طبق نقشه طراحی شده با استفاده از دستگاه‌های دقیق و مخصوص در راستای دقت اجرای کار.

Sample Image

اجرا

اجرای پروژه‌های فضای سبز و کنسول سبز در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت. همراه با هوشمندسازی آن جهت سهولت در آبیاری و نگهداری فضای سبز.

سفارشی سازی

در صورتی که محصولات آماده مناسب شما نمی‌باشد، شرکت آرایه سبز گل آذین آماده طراحی و اجرای فضای خاص شما می باشد. این روش مناسب سازمانها، ادارات، شرکت‌های خصوصی و ساختمانهای بزرگ می‌باشد.

پروپوزال

طراحی

سه‌بعدی

اجرا

روش‌های خدمات دهی

شرکت آرایه سبز گل آذین ، در تمامی مراحل کاری زیر آماده خدمات دهی به مشتریان عزیز بوده و تجربیات ما در فضاهای متفاوت خود مدعی این ادعاست

  1. پروپوزالتهیه پروپوزال برای طرح های مختلف
  2. طراحیطراحی خاص و منحصر به فرد
  3. شناسایی پیمانکاریافتن افراد متخصص و کارا
  4. سه‌بعدی سازیدرک بهتر طرح و آماده سازی جهت قرارداد
  5. نظارتانجام پروژه‌ها بصورت دقیق و بدون نقص با مشورت و نظارت از ما